برنا جم برای ارائه خدمات در دسته های مختلف لازم می داند قبل از ثبت سفارش موارد زیر را به دقت مطالعه نموده و در صورت موافقت با بندهای زیر نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

تمامی موارد زیر به منظور بهبود خدمات و اقامت در انجام سفارشات شما می باشد.

  • تمامی سفارشات ثبت شده در برناجم پس از پرداخت و ثبت سفارش نیازمند ۲ الی ۶ ساعت زمان برای تکمیل شدن می باشد
  1. در نظر داشته باشید که اکثر سفارشات ثبت شده در روزهای اداری و تایم‌کاری زیر نیم ساعت انجام می‌شوند اما گاهاً با توجه به کاهش سرعت پنل های شرکتهای مختلف و مشکل های شبکه و دیگر مشکلات احتمالی ممکن است زمان لازم برای انجام سفارشات کمی بالا رود لذا برناجم ممکن است سفارشات ثبت شده را تا حداقل ۴۸ ساعت تکمیل کند.
  2. توجه داشته باشید که در طول ۴۸ ساعت که برای تکمیل سفارش در نظر گرفته شده است امکان عودت وجه موجود نمی باشد و شما بعد از ۴۸ ساعت در صورتی که سفارش شما انجام نشده باشد می توانید از طریق تیکت و با توجه به قوانین مربوط به استرداد درخواست استرداد خود را ثبت نمایید.
  3. مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل سفارشات خرید و فروش اکانت با توجه به توافق طرفین متغیر می باشد و برناجم در رابطه با مدت زمان تکمیل سفارشات خرید و فروش مسئولیتی ندارد
  4. قوانین استرداد وجه(عودت وجه)
  5. وجوه واریز شده به حساب برنامه از طریق درگاه های بانکی یا کارت به کارت قابل عودت به عنوان حواله بانکی نیست و تنها به عنوان اعتبار کیف پول شما در داخل فروشگاه قابل استقاده و استفاده میباشد.

  • در صورت پشیمانی صرف نظر از خرید و یا در صورتی که انتقال وجه به صورت اشتباه سهوی یا عمدی از سمت مشتری باشد به دلایل به دلیل مشکلات مالیاتی زمانی و همچنین کلاهبرداری های آنلاین وجه واریزی شما قابل استرداد نمی باشد گیفت کارت ها تمامی گیفت کارت های ارائه شده توسط برنجم به صورت مستقیم از کمپانی های رسمی خریداری شده و کاملا اورجینال می باشد مناسب مسئولیتی در قبال مشکلاتی که بعد از خرید ممکن است ایجاد شود ندارد و کاربر مسئولیت استفاده غیر اصولی از کارت ها را به عهده دارد خرید و فروش اکانت منظم در هنگام انجام سفارشات واسطه گری خرید و فروش اکانت �یدار و فروشنده را مستلزم به احراز هویت می‌داند در غیر اینصورت معامله انجام نخواهد شد در هنگام خرید و فروش اکانت مامی تلاش خریدار روی اکانت ثبت خواهد شد و سپس تحویل داده خواهد شد در صورت بروز مشکل پس از تحویل اکانت مناسب مسئولیتی نخواهد داشت مسئولیتی در قبال استفاده شخص ثالث از حساب بانکی شما ندارد راهنمای والدین شما مسئول استفاده فرزندانتان از کارت بانکی خود هستید
سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.